primavera-jastrzebia-gora-galeria-gastro

LULAP

z pasji  do tworzenia wnętrzLULAP to połączenie dwóch działalności:

- projektowania wnętrz

- nieruchomości na wynajem

Obie działalności łączy jedno - wielka pasja do tworzenia wyjątkowych wnętrz, niezwykłych przestrzeni, pełnych magii i wyjątkowej atmosfery.

LULAP działa na rynku od 2006 roku (wcześniej jako JOJO design). Początkowo działalność skupiała się wyłącznie na projektowaniu wnętrz, ale na przestrzeni lat, zaczęła powstawać druga gałąź LULAP - nieruchomości na wynajem.

Głównym architektem wnętrz LULAP jest Iwona Klęczaj, absolwentka wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej (dyplom 2004 rok).

Projektowanie wnętrz to dla niej nie tylko praca, ale również wielka pasja. Zawsze stara się w pełni angażować i nigdy nie powielać projektów. Doskonale wie, że dobre aranżacje to takie, w które wkłada się dużo serca.

LULAP w swoim portfolio ma zarówno wnętrza prywatne: domy, apartamenty czy mieszkania, jak również wnętrza komercyjne. Specjalnością LULAP są wnętrza hotelowe - wyjątkowe przestrzenie o wyjątkowym charakterze. Zarówno aranżacje pokoi hotelowych czy lobby, recepcji, sal konferencyjnych i bankietowych, jak również restauracje, kawiarnie, strefy rozrywki (np. kręgielnie), strefy basenów, saun, SPA itd.


Doceniamy każdy, nawet najmniejszy projekt i dziękujemy wszystkim, którzy zaufali LULAP decydując się na współpracę. Tylko dobre relacje, uczciwość i szczerość mogą zaowocować kolejnym wspólnym projektem. A pieniądze nigdy nie wynagrodzą pracy tak jak zaufanie – najdroższa waluta świata.

LULAP tworzy również wyjątkowe nieruchomości na wynajem, które znajdują się w Krakowie i Warszawie.


Wszystkie nasze krakowskie obiekty, przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, mieszczą się w zabytkowych i całkowicie odrestaurowanych kamienicach, o wielkiej wartości historycznej. Wszystkie obiekty spełniają ideę współistnienia zabytku oraz luksusowego, komfortowego miejsca do wypoczynku. W subtelny i wyważony sposób łączą tradycję i historię tych miejsc z nowoczesnością.


Warszawskie obiekty zaś, są przeznaczone na wynajem długoterminowy. Znajdują się w najlepszych lokalizacjach Stolicy, charakteryzują się połączeniem komfortu z wyjątkową estetyką miejsca.

Zapraszam do skorzystania z oferty LULAP!

Iwona Klęczaj 

kom. +48 503 177 852
 
primavera-jastrzebia-gora-galeria-gastro

FILOZOFIA LULAP

KREATYWNOŚĆ

Traktowanie każdego projektu, każdego wnętrza, każdej nieruchomości indywidualnie. Nie powielanie projektów. Tworzenie niepowtarzalnych miejsc.

INTEGRALNOŚĆ

Działać szczerze i uczciwie na każdym polu działalności.

WSPARCIE

Zapewniać wsparcie naszym Klientom i Kontrahentom na każdym etapie współpracy.

INNOWACJA

Bycie otwartym na nowości, ulepszając  procesy i wdrażając nowe pomysły szybciej niż konkurencja.

CIĄGŁY WZROST

Stały rozwój, zarówno w zakresie kreatywności, technologii, materiałoznawstwa jak i podążania za wciąż zmieniającym się rynkiem i potrzebami Klienta.

 
projektowanie_wnetrz_kregielni1_edited.j

MISJA LULAP

Moją intencją i misją jest tworzenie przestrzeni o wyjątkowo pozytywnej atmosferze. Przestrzeni, w których każdy czuje się dobrze.

 
salon16_edited.jpg

WIZJA LULAP

Moją intencją i wizją jest bycie światowej klasy doradcą i architektem wnętrz w zakresie projektowania wnętrz prywatnych i branży HoReCa.